Katalogs Palīdzība Mans konts

Mans konts Turpināt ar Facebook Turpināt ar Google Autorizēties

Neesi klients? Reģistrēties


Facebook Instagram
Sākums/ Strūklakas un dīķu izveides materiāli/ Atraktīvu strūklaku komplekti/ Strūklaka Jumping Jet Rainbow Star /pamatkompl./

Iekārtas Rainbow Star bāzes komplekts lamināras, daudzkrāsainas strūklas radīšanai. Iekārta darbojas pēc iepriekš iestādītas programmas, kas nav maināma. Iekārtu paredzēts uzstādīt dekoratīvās piemājas, vai iekštelpu strūklakās.

Komplektā iekļauts: sprausla Rainbow Star, 4m caurule (1") sūkņa pieslēgšanai, 12V strāvas sadales/vadības bloks.

Lai iekārtu (vienu strūklu) darbinātu, nepieciešams sūknis Neptun 6000 (556637); ja bāzes moduli plānots aprīkot ar papildus moduli (divas strūklas), ieteicams uzstādīt sūkni Neptun 9000 (556876). Iekārtas, apgaismojuma un sūkņa ieslēgšanai var uzstādīt elektrokārbu FM-Master 3 (536311). Radītās strūklas parabolas augstums un tālums atkarīgas no iekārtas uzstādīšanas leņķa (skat.grafiku).

Bāzes iekārtu var papildināt ar papildus moduli (550053), kuru pieslēdz pie sūkņa un pie esošā 12V sadales/vadības bloka. Standarta versijā apvienojamas tikai divas Rainbow Star iekārtas (Bāze un Papildus). Nepieciešamības gadījumā izveidojama sistēma ar vairākām iekārtām (līdz 12gb).

Vidējais vērtējums 0 no 5

Kopā 0 vērtējumi

Pievienot atsauksmi

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!
    Slikts           Labs

Strūklaka Jumping Jet Rainbow Star /pamatkompl./

Nav noliktavā Kods: 550052 0
Prece nav pieejama eveikalā.

Plašākais noliktavā pieejamais sortiments

Bezmaksas saņemšana klientu
apkalpošanas centros

Piegāde ar kurjeru un pakomātiem